Kalite

AL CAM kurumsal vizyonu ve misyonu ışığında, müşteri memnuniyeti odaklı, yüksek kaliteli, güvenilir, uygun maliyetli ve zamanında teslimat anlayışıyla, ürün ve hizmet sunmayı, ulusal ve uluslararası standartları karşılayan, insana ve çevreye değer veren, gelişim sürekliliğini esas alan, şeffaf bir kalite politikası uygulamayı taahhüt eder.

 • Kalite Prensiplerimiz:
  • Müşteri odaklılık: Ulusal ve uluslararası arenadaki hizmet faaliyetlerimizde, müşterilerimizin tüm taleplerini titizlikle değerlendiriyor, yapılabilirlik sınırları dahilinde mümkün olan en yüksek performansla çalışıyor ve müşterilerimizin memnuniyetlerine önceliklerimizin ilk sırasında yer veriyoruz.
  • Kanıta dayalı karar verme: Karar mekanizmasının işleyiş sürecinde, en iyi sonucu alabilmek için ölçülebilir ve kıyaslanabilir veri doneleri ile profesyonel tercihler yaparak karar veriyoruz.
  • Gelişim sürekliliği: Gelişimin süreklilik arz ettiği günümüz koşullarında, müşterilerimize ve çalışanlarımıza karşı olan sorumluluklarımızın başında değişen ve gelişen dünyaya, teknolojiye, standartlara uyum göstermek ve geleceğe bir adım daha yakın olma anlayışı gelmektedir. Bu nedenle, gelişim sürekliliğini önemsiyor, uyguluyor ve takip ediyoruz.
  • Çalışan bağlılığı: Çalışanlarımıza değer veriyor, mesleki gelişimlerini ve performans verimliliklerini en üst noktaya taşımaların için tüm fırsatları sunmayı önemsiyoruz. Çalışan ve kurum arasındaki bağın, ortak hedefler doğrultusunda tek paydada buluşmasını, güçlü ekip ruhunun pekişmesini ve karşılıklı bağlılık anlayışının kalıcılığını hedefliyoruz.
  • İlişki yönetimi: Müşterilerimiz ile sürekli ve kalıcı profesyonel ilişkiler kurmayı, güvenilirlik anlayışımız doğrultusunda şeffaflık sağlamayı, ürün ve hizmet standartlarımızı beklentiler doğrultusunda yüksek bir performansla sunmayı amaçlıyoruz.
  • Uygulanabilir gereksinimleri karşılamak: Uygulanabilirlik ölçüsünde, imkanlar ve şartlar dahilinde, gereksinimlerin mümkün olan en uygun ve şartlarda ve en hızlı sürede karşılanabilmesi için, gerekli adımların atılması, işleme alınması ve uygulanması anlayışıyla çalışıyoruz.
Request a Sample Box