01

MÜŞTERİLERİMİZİN BEKLENTİLERİNE ÖZEL ÇÖZÜMLERİMİZ VAR

ALCAM olarak gelişen teknolojiyi, dünya standartlarını ve sektörel yenilikleri takip etmenin ve uygulamanın vazgeçilmez olduğuna inanıyoruz. Uzmanlık alanımızda, sürekli gelişim ilkesini takip ediyoruz. Bu nedenle, ulusal ve uluslararası arenadaki müşterilerimizin mimari cam ihtiyaçlarına yönelik geniş bir çözüm yelpazesi sunuyoruz.
02

ÇÖZÜMLERİMİZE DEĞER KATAN YAKLAŞIMLARIMIZ VAR

Müşterilerimizin beklentilerini maksimum düzeyde karşılayan çözümleri sunabilmek, müşterilerimizi en doğru şekilde anlayabilmek için çözüm odaklılık, sürdürülebilirlik, yenilikçilik yaklaşımlarını önemsiyoruz. Çünkü biliyoruz ki yalnızca çözüm sunmak yeterli değildir. Çözümlere değer katan yaklaşımlarımız bizi farklı kılan ve ürünlerimize ayrıcalık katan özelliklerimizdendir
03

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK YAKLAŞIMIMIZ

Sürdürülebilirlik, insan neslinin şimdi ve gelecekte varlığını devam ettirebilmesi için, üretim ve çeşitliliğin daim olması yaklaşımıdır. ALCAM ailesi olarak üretmek, bugünlerimiz ve yarınlarımız için istihdam sağlayarak ülke ekonomimize katkıda bulunmak, çevre duyarlılığımız ve farkındalığımız doğrultusunda davranmak, gelişimi sürdürülebilir kılmak ve gelecek nesillere yaşanılabilir bir dünya bırakmak için biz buradayız.
04

YENİLİKÇİ YAKLAŞIMIMIZ

Teknolojik gelişmeleri takip etmek, yeniliklere açık ve hazır olmak, güncel dünya standartlarını baz alarak hizmet kalitesini arttırmak, yeniliğin gelişime olan katkısını önemsemek, kurumumuzun prensip ve yaklaşımları doğrultusunda gelişime katkı sağlayacak yenilikleri desteklemek ve uygulamak ALCAM’ın vazgeçilmez yaklaşımlarındandır.
05

MODERN TEKNOLOJİYİ YAKALAYAN TEKNİKLER, MAKİNELER VE TEÇHİZATLAR

Dünyanın her noktasından gelen talep ve isteklere cevap verirken 35 yılı aşkın tecrübemizi, son teknoloji makineler, teknikler ve teçhizatlar ile birleştiriyor, güvenle çalışabileceğiniz çözüm sağlayıcınız oluyoruz.
06

ALANINDA YETKİN VE UZMAN EKİPLERİMİZ

Kurum çalışanlarımızın her biri kendi alanında yetkin ve uzman, kurumuzun vizyon, misyon ve değerlerini benimsemiş, çözüm odaklı, kalite ve müşteri memnuniyetini önceliklerinin en başında tutan profesyonellerdir.
Numune Talebi