Isı yalıtımı sağlamak amacıyla üç cam plakanın aralarında hava boşluğu veya argon dolgu olacak şekilde birleştirilmesi ile oluşturulan yalıtım üniteleridir. En yüksek ısı yalıtımı sağlayan ürünlerdir. Low-e kaplamalı camlar ile üçlü ısıcam üretilmesi durumunda U değeri 0,5 W/m2K değerine kadar inebilmektedir.

Üretim Açıklaması
Kullanıldığı Yerler
İlgili Ulusal ve Uluslararası Standartlar
Alcam’ın Bu Üründeki Uzmanlığı ve Tecrübesi

Isıcam hattında sırasıyla camların yıkanması, üzerine butil çekilmiş ve nem alıcı doldurulmuş ara boşluk profili yerleştirme, presleme, robot yardımı ile ikincil sızdırmazlık macunu çekme işlemlerinin uygulanması ile üretilir.

Binalarda pencere, balkon kapama sistemleri, kış bahçesi ve ticari soğutucu camlarında kullanılır.

  • TS EN 1279
  • TS EN 1096

Alcam 35 yıllık Şişecam Yetkili Isıcam üreticisi olarak müşterilerine ful otomatik üretim hatları ile hizmet vermektedir. Sahip olduğu tecrübe ve teknik bilgi ile müşterilerine kullanım yerine ve amacına göre en uygun ısıcam kombinasyonunu önerebilmektedir. Ulusal ve uluslararası standartlara uygun üretim yapılmakta ve Alcam laboratuvarlarında TS EN 1279’a göre gerekli tüm testler gerçekleştirilmektedir. Alcam,  Isıcam ürünleri için 10 YIL GARANTİ vermektedir.

Numune Talebi