Isı yalıtımı sağlamak amacıyla iki veya daha fazla cam plakanın aralarında hava boşluğu olacak şekilde birleştirilmesi ile oluşturulan yalıtım üniteleridir. Ara boşluğun artırılması ısı yalıtım değerini artırır ve daha fazla tasarruf sağlanmasına neden olur. Isı yalıtımının yanı sıra emniyet ve güvenlik ihtiyacı da varsa kullanılan camlar temperli veya lamine olabilir.

Üretim Açıklaması
Kullanıldığı Yerler
İlgili Ulusal ve Uluslararası Standartlar
Alcam’ın Bu Üründeki Uzmanlığı ve Tecrübesi

Isıcam hattında sırasıyla camların yıkanması, üzerine butil çekilmiş ve nem alıcı doldurulmuş ara boşluk profili yerleştirme, presleme, robot yardımı ile ikincil sızdırmazlık macunu çekme işlemlerinin uygulanması ile üretilir.

 

Binalarda pencere, balkon kapama, kış bahçesi vb. olarak, ticari soğutucularda/şişe soğutucularda kapak ve kapı camı olarak kullanılır.

  • TS EN 1279

Alcam, 35 yıllık Şişecam Yetkili Isıcam üreticisi olarak müşterilerine ful otomatik Isıcam üretim hatları ile hizmet vermektedir. Şişecam tarafından onaylanmış bileşenleri kullanarak ulusal ve uluslararası standartlara uygun üretim yapmakta ve laboratuvarlarında ürünlerini test edebilmektedir. Alcam, sahip olduğu tecrübe ve teknik bilgi ile müşterilerine kullanım yerine ve amacına göre en uygun ısıcam kombinasyonunu önerebilmektedir. Alcam Isıcam ürünleri için 10 YIL GARANTİ

Numune Talebi